Sık Sorulan Sorular

AŞAĞIDA EĞER PROBLEMİNİZE ÇÖZÜM OLABİLECEK SORU YER ALMIYORSA, LÜTFEN İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN BİZE ULAŞTIRINIZ. EN KISA SÜREDE CEVAPLANACAKTIR.

Şifremi unuttum. Ne yapmalıyım?
Web sitemizin menü bölümünde yer alan üye girişi panelinin altındaki “Şifre hatırlatma” butonuna tıkladıktan sonra sisteme üye olduğunuz mail adresinizi girdiğinizde şifreniz e-mail adresinize gönderilecektir.

Dergileri görüntüleyemiyorum.
Eğer Yedikıta Dijital Platform sitesini ilk defa ziyaret ediyor, ilgili flash animasyonları ve dergi sayfasını göremiyorsanız bilgisayar sisteminizde kullandığınız flash eklentisinin düşük versiyonlu olma ihtimali vardır. Daha yüksek bir versiyonu yüklemek için lütfen Sistem Gereksinimleri sayfasına giderek kullandığınız işletim sistemi ile ilgili eklentiyi bilgisayarınıza indirmeyi deneyin. Sorununuz hala devam ediyorsa İletişim kısmındaki formu doldurarak veya 0 (212) 657 88 00 nolu telefondan bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

Abone olduğum dergimi başka bir bilgisayardan okuyamıyorum.
İletişim formunu doldurarak ya da 0 (212) 657 88 00 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Sitenize üye oldum fakat aktivasyon maili elime ulaşmadı.
Aktivasyon kodları bazen junk mail klasörüne düşebiliyor. Ya da web sunucunuz tarafından spam olarak algılanabiliyor. Bundan dolayı aktivasyon mailinizi göremiyorsanız junk mail kutunuzu ya da spam uyarılı maillerinizi de kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer hala aktivasyon maili elinize ulaşmadıysa iletşim formunu doldurarak yardım alabilirsiniz.

Şifre hatırlatma maili gelmedi.
Şifre hatırlatma mailleri bazen junk mail klasörüne düşebiliyor. Ya da web sunucunuz tarafından spam olarak algılanabiliyor. Bundan dolayı şifre hatırlatma mailinizi göremiyorsanız junk maili kutunuzu ya da spam uyarılı maillerinizi de kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer hala şifre hatırlatma maili elinize ulaşmadıysa iletişim formunu doldurarak yardım alabilirsiniz.

Dergi sayfaları çok yavaş çevriliyor. Ne yapmam gerekiyor?
Dergileri ve içindeki animasyonları rahatça görüntülemek, dergi sayfalarını çevirmek için bilgisayar sisteminizin ihtiyacı olan minimum konfigürasyon, gerek web siteminizin Sistem Gereksinimleri linkinde detaylı olarak belirtilmiştir. Eğer sayfa çevirmede sorun yaşıyorsanız dergi altında gördüğünüz indeks ikonlarına tıklayarak sayfa çevirme efektini görüntülemeden ilerleyebilirsiniz.

Dergi ekleri de uygulamaya dahil mi?
Edergim.com platformunda sadece derginin kendisi okunabilmektedir. Matbu dergi ile birlikte gelen ek dergiler ya da diğer ekler dijital dergi aboneliğine dahil değildir.

 

Diğer çok sorulan sorular zamanla ilave edilecektir.