Üyelik Sözleşmesi

İşbu üyelik sözleşmesi site kurallarını düzenlemekte olup bu sözleşme kabul edilmeden siteye üye olmak mümkün değildir. İşbu üyelik sözleşmesi ile, aşağıda belirtilen site kullanım kurallarına uyacağınızı kabul ve taahhüt etmiş olacağınızdan dikkatle okunması gerekmektedir. Bu aşamayı geçmeniz hali aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

1.GİRİŞ

Bu site, Çamlıca Basım Yayın A.Ş. (bundan sonra Edergim.com Dijital Platform olarak anılacaktır) 'ye ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve sitenin yapımı ile ilgili içerdiği malzemelerin tüm hakları \'a aittir. Bu sitedeki kod, yazılım, veritabanı ve veritabanındaki tüm bilgilerin malzemelerin tüm hakları Edergim.com'a aittir ve bu bilgiler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Bu bilgileri değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız.

 

2.GENEL KURALLAR

2.1 Edergim.com Dijital Platform üyeliği kişiseldir. Başkasına ödünç verilemez, devredilemez. Bu durumda oluşabilecek olan sorunlardan sorumlu değildir.

2.3 Edergim.com Dijital Platform’a üye olurken verilen bilgilerin doğru ve geçerli bilgiler olduğu kabul edilir. Ancak, bilgilerin doğru olmadığı açık bir şekilde belli olan durumlarda (örn. Adı - Soyadı kısmına girilen Türkçe isim olmadığı kabul görecek girişler), bu üyenin üyeliğini askıya alma hakkını saklı tutar.

 

3.ÜYELİK

3.1 Edergim.com Dijital Platform'a üye olurken verilen e-posta adresinin üyeye ait ve aktif bir e-posta adresi olma zorunluluğu vardır. Üyelikle ilgili tüm yazışmalarda sisteme üye olurken verilen e-posta adresi esas alınır ve bu adres kullanılır. verilen e-postanın doğruluğuna inanır ve buna göre davranır. Yanlış ve yalan beyan edilen e-postalardan oluşabilecek hatalardan e sorumlu değildir.

3.2 Edergim.com Dijital Platform üyeleri istedikleri zaman üyelikten çıkabilir. da herhangi bir uyarı yapmaksızın üyeliği iptal etme hakkına sahiptir.

 

4.GÜVENLİK

4.1 Edergim.com Dijital Platform'da iletişim bilgileri hem online hem de offline durumundayken koruma altında bulunmaktadır. Kullanıcı ve müşteri bilgileri üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. İletişim bilgilerinizi, ancak sizin izin verdiğiniz bağlantılarınız, izin verdiğiniz sürece görebilir.

4.2 Kendi güvenliğinizle ilgili olarak diğer üyelere göndereceğiniz mesajlarda asla kredi kartı numaranızı yazmayınız. , gönderdiğiniz mesajlarla aktarılan bilgilerin alıcı tarafındaki güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

4.3 Gizliliğinizle ilgili olarak , Gizlilik Politikası sayfasındaki başlıkları güvence altına alır.

 

Edergim.com'a üye olarak kabul etmiş sayılacağınız, yukarıdaki kuralları içeren anlaşma, tarafından herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilebilir. Aynı şekilde siz de herhangi bir zamanda Edergim.com'u bilgilendirmeniz durumunda 24; saat içinde üyeliğiniz iptal edilecek ve bu sözleşme sonlandırılmış sayılacaktır. Son bulma durumunda, sayfalarına ve hizmetlerine erişme yetkiniz artık yoktur. Ücretli üyeliğin iptali durumunda, Edergim.com tarafından bir geri ödeme yapılmaz.